O nás

Stavrehab s.r.o představuje regionální stavební firmu se schopností zajišťovat komplexní výstavbu, a to nejen v místě sídla organizace, ale prakticky po celém území České republiky. Rovněž za komplexní lze považovat skladbu středisek hlavní a přidružené stavební výroby. Přidružená stavební výroba je zastoupena níže uvedenými činnostmi, a to včetně příslušného dílenského vybavení:

  • elektroinstalace
  • zámečnické práce
  • podlahářské práce
  • stolařství
  • instalatérské práce
  • topenářské práce

Stavrehab s.r.o. disponuje vlastním střediskem. Pobočka společnosti je situována v Havířově. V areálu jsou zastoupena střediska z přidružené stavební výroby, působí zde také ekonomický úsek společnosti. O schopnosti Stavrehab s.r.o. zajišťovat komplexní dodávky staveb v odpovídající kvalitě i požadovaných termínech svědčí rovněž spokojenost zákazníků u provedených zakázek.

Rekonstrukce bytů

Plánujete kompletní rekonstrukci interiéru Vašeho bytu, domu či snad firmy? V tom případě je vhodný okamžik k oslovení naší firmy Stavrehab s.r.o.! Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení, tak aby nejlépe odpovídalo Vašim potřebám, a zajistíme celou realizaci od začátku až do konce. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc, než je nezbytné.

Stolařství

Potřebujete-li vyměnit svůj starý nábytek, zařídit nový dům či byt, kancelář, postavit pergolu či cokoliv jiného souvisejícího se dřevem, jste tady správně. Nabízíme komplexní služby - od zaměření až po montáž včetně zapojení spotřebičů. Stačí zavolat, my přijedeme, poradíme, zaměříme, vyrobíme a namontujeme. Umíme vyrobit vše od nejmodernějšího stylu, přes klasiku až po rustikální nábytek.

Montované Dřevostavby

Plánujete výstavbu rodinného domu? Chcete stavět rychle a levně? V tom případě vám nabízíme své služby. Ve spolupráci se společnosti vyrábějící nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, působící na trhu již 12 let, jsme schopni vám zajistit bydlení již do tří měsíců.

Kominictví

Podcenit péči o komín se nevyplácí. Často může takové zanedbání skončit poškozeným zdravím nebo vyhořeným domem. Abychom vás ušetřili těchto nepříjemných situací, nabízíme vám kompletní kominické služby na jedné adrese. Nebudete už muset hledat na každý úkon jinou firmu, my vše zařídíme a postaráme se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny legislativní směrnice a předpisy